Про клуб Princess Men’s Club

Princess Men's Club це не просто стрип клуб, це еротичний театр сучасного формату, в якому проводять кращі еротичні шоу в Києві.

Перший клуб, який зламав існуючі стереотипи і піднявся на європейський рівень.

Вартість вхідних квитків на еротик-шоу:

для чоловіків - 500 грн
для жінок - 1000 грн

Якщо ви втомилися від одноманітного формату чоловічих клубів Києва, то ми знаємо чим вас здивувати.Ми чекаємо вас щодня з 20:00 до 6:00 За адресою вул. Хрещатик, 14

Передбачено закриття клубу під ваше свято, продовження роботи і будь-яке шоу за вашим бажанням.

Еротик-шоу від принцес

Наш стриптиз клуб поєднує кращі традиції цього мистецтва, чудове оформлення інтер’єру, драйвову музику, оригінальну кухню і бар. Princess Strip Club займає перше місце в рейтингу стрип клубів столиці. Тут танцюють найкрасивіші і пластичні принцеси.

У клубі Princess танцюють стриптиз майстрині своєї справи. Вони допомагають забути про насущні справи і забезпечують приголомшливий відпочинок. Щотижня в стрип-клубі проходить еротичне шоу за участю шоу-балету. Щодня ви можете відвідати унікальне Touch шоу вночі, яке неодмінно не залишить вас байдужим.

Спеціально для гостей, які завжди хочуть більшого, ми розробили унікальне Special меню. Це особливі послуги, які принцеси надають за бажанням кожного.

Сервіс кращого стриптиз клубу в Києві

У Princess Men’s Club сучасний дизайн і технологічність на кожному кроці. Тепер досить просто свайпнуть електронне меню на планшеті і вибрати будь-яку послугу з нашого меню: привати принцес, димні кальяни, фірмові коктейлі або вишукані страви від нашого шеф-кухаря. Ми створимо свято для вас і компанії ваших друзів, де кожен зможе насолодитися шедеврами нашої багатої кухні і елітними коктейлями світових барних трендів.

У клубі можна зарядити гаджети за допомогою універсальних Power Display за будь-яким столом. Екрани й інтер’єр в залах високотехнологічного дизайну з led, тому шоу діджеїв здається переносить в іншу реальність. Princess men’s club – це оазис бажаних принцес і місце кращого відпочинку для чоловіків. Ми також організуємо для вас день народження і парубочий, які вам назавжди запам’ятаються.

Безпека в Princess Men's Club

Політика конфіденційності кожного відвідувача – один з пріоритетів в роботі клубу. Усередині Princess men’s club немає камер, чоловіки можуть вільно насолоджуватися шоу стриптизом, пити коктейлі і курити кальян. Ви залишитеся інкогніто, адже в клубі немає фоотчетов і списків гостей.

Кожного гостя зустрічає і проводжає служба безпеки, а також за додаткову плату ви отримаєте супровід охорони після відвідування клубу.

Як потрапити в закритий клуб Princess

Елітний стрип-клуб Princess Men’s Club знаходиться в центрі міста за адресою – вул. Хрещатик, 14. На вході в основний зал, де пройде шоу, гостей зустрічає чарівна хостесс. У центрі залу розташована сцена-екран, на якому танцюють стриптиз наші принцеси.

Special меню

Відкрийте для себе особливі враження від Special меню. Наші пристрасні принцеси принесуть вам максимум удвольствія.

Дивитися

Стріп Шоу

У нашому стриптиз клубі вас кожен день чекають нові емоції. Це справжній еротичний театр в самому центрі Києва.

Дивитися

Забронювати стіл

Забронюйте стіл онлайн в кращому стриптиз клубі Києва або подзвони за номером:

Забронювати